Mörk

Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli) 

Prenumerera
visningar 3,6mn
98% 35 793 534

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Nöje

Publicerades den

 

9 feb 2021

Dela:

Videowebbadress:

Ladda ner:

Läser in.....

Lägg till i:

Lägg till i
Titta senare
Kommentarer 100   
Aleksi Eshja
Aleksi Eshja 16 timmar sedan
Ta kap mamin
Aleksi Eshja
Aleksi Eshja 16 timmar sedan
Te qifsha mami
Gazi Hasula
Gazi Hasula 18 timmar sedan
💯🍾🍾🍾🍾
Nezir Asani
Nezir Asani Dag sedan
valla kete keng vetem relpay e bej 100 k ndoshta vetem prej meje i ka
luli luljeta
luli luljeta 2 dagar sedan
osht zani i nenes
Sula Bossi
Sula Bossi 2 dagar sedan
bravo
Bledi Feneri
Bledi Feneri 2 dagar sedan
Kjo eshte nje nga kenget me me kuptim qe rinia shqiptare duhet ta digjoj me vemendje
Vlore Vlore
Vlore Vlore 4 dagar sedan
😭😭😭😭
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
Nuk shtirem po te kerkoj ndime si vllau vllaut!!
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
Ke shpirt te madh o patriot po pate munci me ndimo 1😔
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
😔
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
Zoti qofte me ne
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
Po pate munci
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
Ta kerkoj ket ndime o patriot!!
Albert Vata
Albert Vata 4 dagar sedan
Stresi shoku ime se je vlla te lutem me ndimo me I shok QE ka ra mrena ne Italy ?
Albion Avdia
Albion Avdia 4 dagar sedan
King je o stres mos te haje karin per kerkan
Eriseld Bregu
Eriseld Bregu 4 dagar sedan
Bravo streso dhe gentinjo Ne duam keto kenge dhe jo dissa, pse me shajt reperat e tjere??? Gjithsekush nga karrieren e tij.. jemi te gjithe shqiptar dhe duhet me ruajt njeri-tjetrin.... Respekte
Super Mario
Super Mario 5 dagar sedan
Super keng qe te dy ✊✊🔥🔥fantastiken bravo 🙌 ❤️🇦🇱❤️
Niko Gjergjvataj
Niko Gjergjvataj 5 dagar sedan
Tridhjet e sa vite djali edhe thot "prej gabime mesoj" interesante
tralala tralala
tralala tralala 6 dagar sedan
Jeg skal
tralala tralala
tralala tralala 6 dagar sedan
Fatter ikke så meget men arbejder på det vi ses lille ven 😂
Shkurtesa Shkurtesa
Shkurtesa Shkurtesa 6 dagar sedan
💋😘❤
Fany Rov
Fany Rov 6 dagar sedan
Se asnje her nuk mbizoteroj te ne e verteta Te rujt zoti big like nga bilbao shok
ST BRUDA
ST BRUDA 8 dagar sedan
Klodjan Rasha 🙏🙏🙏❤️❤️😭😭😭
Hashim Thaqi
Hashim Thaqi 8 dagar sedan
Gentinjo esht njeri ndaj met mirve
Hajrije Muzliukaj
Hajrije Muzliukaj 9 dagar sedan
Nena ime vdeku😒😔😣
eduart Hysi
eduart Hysi 7 dagar sedan
Ngushellime🙏
Ashkim Gjeloshi
Ashkim Gjeloshi 9 dagar sedan
Super keng suksese ❤
Senad mobile
Senad mobile 9 dagar sedan
Muzika qe e ngoj 10her ndit😍💪
Vigan Rasimi
Vigan Rasimi 10 dagar sedan
Ju lumt ka koh Qe skam degju dicka te mir si kjo
Malta 01
Malta 01 10 dagar sedan
U cfar kenge na emocionoi rrespekte Arkimed super tekst ba ka marr malli per nenen, ngelem ne kurbet vetem😢 💔
Flavio Alldervishi
Flavio Alldervishi 10 dagar sedan
Hallall qe ke mendu o stres se rama esht rrot kari
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku 11 dagar sedan
Si un 😒😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku 11 dagar sedan
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku 11 dagar sedan
😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢
Reshmiko Baku
Reshmiko Baku 11 dagar sedan
Stresi ke shum te drejt 😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😊😊😊😊😊😊😊😊😊😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼🤟
Naseebullah Mohammadi
Naseebullah Mohammadi 12 dagar sedan
Superrrrrrrr
Elsa L3!u!
Elsa L3!u! 12 dagar sedan
$👑
stiven Stiven_631
stiven Stiven_631 13 dagar sedan
Sa like behen per nenen💜
Orgito Kaca
Orgito Kaca 13 dagar sedan
like kush i peldeu pjesa e stresit
Distian Rapaj
Distian Rapaj 13 dagar sedan
Klodian rasha
tralala tralala
tralala tralala 14 dagar sedan
Du er så ond , 😂
Sebastian Sharka
Sebastian Sharka 14 dagar sedan
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Respects!!!!!!!!!
Rei Gaming
Rei Gaming 14 dagar sedan
Sa like shkojne per nenen 👇
gangster me temel
gangster me temel 14 dagar sedan
vllaqko
Daniel END
Daniel END 14 dagar sedan
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 14 dagar sedan
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1 stresi 1💎💎💙💙💚💚❤❤💔💖💝💗❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Matteo Devitto
Matteo Devitto 15 dagar sedan
Kenge vk
FF STRESI 77
FF STRESI 77 15 dagar sedan
sa like shkojn per kete keng👇🤘
undecided
undecided 16 dagar sedan
WHY DO ALBAINIANZ JUST STEal someone elses flow and rythm ?
Albert Vata
Albert Vata 16 dagar sedan
Nice song
WORLD VIDEO ON CCTV
WORLD VIDEO ON CCTV 16 dagar sedan
Great song
Aleks Lleshi
Aleks Lleshi 16 dagar sedan
Pushofsh ne paqe Klodian Rasha 😟😟
Luan Idrizaj
Luan Idrizaj 18 dagar sedan
.👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
aurel hyka
aurel hyka 18 dagar sedan
🔥
Lani Dredha
Lani Dredha 19 dagar sedan
stresi be nje kenge me emrin tim e kam emrin arjol
Ronaldo salceni
Ronaldo salceni 20 dagar sedan
Bravo @stresi per Kete Kenge
Gezimi Xhepi
Gezimi Xhepi 20 dagar sedan
E dua nenen ❤❤❤❤
LADA
LADA 22 dagar sedan
❤️
David HAJDARAJ
David HAJDARAJ 23 dagar sedan
No clicking
sa sa
sa sa 24 dagar sedan
Sjcus ťisbo udvid o ieviw uev kwviw ie oweboevjw Ejowvweji Sjisvj Sbjsvjsgu eioecje Ebiebje ejowhoe bb eioe
sa sa
sa sa 24 dagar sedan
Duci ivy i sos jsioe js i ie ob siv so jr ieb jie Joevi Skhoso jyic jowbisnosnobdji Gdigisvi dioev uevue i
sa sa
sa sa 24 dagar sedan
Socus
sa sa
sa sa 24 dagar sedan
Si iei ieiuw u sixuw
Leone 014
Leone 014 24 dagar sedan
R.l.P 🥺♥️♥️🇦🇱
xhemi bicaku
xhemi bicaku 25 dagar sedan
Pin for your fanss ,♥️
1124 2114
1124 2114 26 dagar sedan
3M🔥👑
Rem Entertaiment
Rem Entertaiment 27 dagar sedan
Te krejt ata qe pi keshin Ushtart deken per atdhen e juj dhe e thajten Zëmren e nones dhe ju nuk ja dini vleren
Erviol Putro
Erviol Putro 27 dagar sedan
Uqifsh o kar
Evisa Shtepenja
Evisa Shtepenja 27 dagar sedan
🥰🥰😍❤❤❤❤dtresit
Evisa Shtepenja
Evisa Shtepenja 27 dagar sedan
Stresit
Taku Sula
Taku Sula 28 dagar sedan
Jeta ime me probleme spo di ka me çu po jeta mka deshmu kerkujna njet me i besa
Izi Buzhani
Izi Buzhani 28 dagar sedan
Kujt i keba diss ma kthe mu izit
Renis Keci
Renis Keci 28 dagar sedan
King
Gjendi Shehu
Gjendi Shehu Månad sedan
NONA I MUZIKES STRESI
Andi Koci
Andi Koci Månad sedan
💯💯💯💯💥💥
sabina
sabina Månad sedan
Sa like bohen per nones. 👇
sabina
sabina 29 dagar sedan
@LOREDANA ciao
sabina
sabina 29 dagar sedan
@LOREDANA ok po une dije e kom shkrujt
LOREDANA
LOREDANA 29 dagar sedan
Kam marr 323 like🥰
LOREDANA
LOREDANA 29 dagar sedan
Edhe un e kam shkur ni koment
LOREDANA
LOREDANA 29 dagar sedan
Sabina
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior Månad sedan
Shkon i han karin nooizyt per pak fam Ja ne qfar niveli ke ra o ropqim
Erli Loci
Erli Loci Månad sedan
stresu
Erli Loci
Erli Loci Månad sedan
bravo
Erli Loci
Erli Loci Månad sedan
😭😭😭😭😭😭
444.AND1
444.AND1 Månad sedan
😭R.I.P KLODIAN RASHA 😭
Naim Berisha
Naim Berisha Månad sedan
❤️❤️❤️Deri ndhe bbf4life
Nisii425
Nisii425 Månad sedan
tekstin njk a bon
shqiperia Nena ime
shqiperia Nena ime Månad sedan
Si ma munsi vetem 2,8 million views
Afet isen
Afet isen Månad sedan
Life Is Good ,kenge e mire ,zduhet me u dorzu .
Romina R
Romina R Månad sedan
🎭🙏🏻
medina dina
medina dina Månad sedan
👑
amir limani
amir limani Månad sedan
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
FOLO
FOLO Månad sedan
Bigg Stressi
1124 2114
1124 2114 Månad sedan
Shum e fort💯👑❤❤
Elsuida M
Elsuida M Månad sedan
Disslikes should be tested for COVID 19, cuz they have no taste.
Genci Benja
Genci Benja Månad sedan
Hallall buka nanes
Emiljano Ahmeti
Emiljano Ahmeti Månad sedan
KLD Rasha
free fire
free fire Månad sedan
KLODJAN RASHA R.I.P
Fauna E ensarit
Fauna E ensarit Månad sedan
1:01😞
Agres
Agres Månad sedan
respect from Romania
Florian Backa
Florian Backa Månad sedan
Sa like shkojn per nenat
•KLEA•
•KLEA• Månad sedan
Kenga qe me pelqen nga stresi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Allahu i rujt Nenat tona ne cdo moment🙏🏻☝🏻☝🏻☝🏻❤❤❤😘😘😇😍😍😍😍😍😇😇😘 Sa like behen per MBRETERESHAT TONA ?? TE DUA MAM❤
Guess Guess
Guess Guess 24 dagar sedan
Te lumt goja klea .respekte.nga cunat e tirones
Best Things
Best Things Månad sedan
Po ik o shoku se sje per keng ti ndro sport shoku
Gerald Zaka
Gerald Zaka Månad sedan
Bravo arkimed e ke qa ket keng suksese dhe vullnet pac ne jet 🇦🇱♥️
Domna Kazantzoglou
Domna Kazantzoglou Månad sedan
🇬🇷+🇦🇱❤❤❤❤
Toti Rina
Toti Rina Månad sedan
Bravo stres je cun me zemer te madhe...Respekte vlla!