Mörk

Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari) 

FIFI OFFICIAL
Prenumerera 69
visningar 5mn
98% 50 444 963

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
fatjonmiftari
Mixey on Ig:
mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Nöje

Publicerades den

 

9 okt 2020

Dela:

Videowebbadress:

Ladda ner:

Läser in.....

Lägg till i:

Lägg till i
Titta senare
Kommentarer 100   
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL 5 dagar sedan
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON
Mergim Muqolli
Mergim Muqolli 11 timmar sedan
@Star Girl I 8 8 8 7 I
Violeta Krstanoska
Violeta Krstanoska 17 timmar sedan
P
Louis Lecini
Louis Lecini 21 timme sedan
Në apple music nuk është akoma!
Kenan Rizahi
Kenan Rizahi Dag sedan
Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang
Isabel Etter
Isabel Etter 2 dagar sedan
77
Alb Lami
Alb Lami Timme sedan
Super 👍🇦🇱🥰
Imer Brruti
Imer Brruti Timme sedan
Hit hit super muzikë dy zëra të mrrekullueshëm 🔥🔥
Arb Arb
Arb Arb Timme sedan
E forte
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti 2 timmar sedan
Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 2 timmar sedan
A siki Bodyguard me veti a😂😂😂
Audi RS6
Audi RS6 3 timmar sedan
Fifi ✅👌
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 4 timmar sedan
Jo hiq
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj 4 timmar sedan
Super
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa 4 timmar sedan
fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa 4 timmar sedan
FIFI ZEMER💖❤️
Mira Merama
Mira Merama 5 timmar sedan
Sa e bukur kenga!!!
klevis troka
klevis troka 5 timmar sedan
Kulla
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 6 timmar sedan
Jeta jem
Nazife Duriqi
Nazife Duriqi 7 timmar sedan
O
Faik Zyberi
Faik Zyberi 7 timmar sedan
Shum kang e bukur brravo
couple r.n
couple r.n 7 timmar sedan
5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹
Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri
🥰🥰🥰🥰
Albana Demaj
Albana Demaj 8 timmar sedan
Super ta qeteson shpirtin
Music Records
Music Records 8 timmar sedan
selosk.info/class/video/Zo-WtomEm3yIynk.html Tayna - qe qe remix 2020
Mid Side Records
Mid Side Records 8 timmar sedan
Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g
get a hobby
get a hobby 8 timmar sedan
Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)
get a hobby
get a hobby 8 timmar sedan
I love this song 🥰
Ιωαννα Λατσε
Ιωαννα Λατσε 11 timmar sedan
Nuk kam fjale prefekt
Gjiljeta Hajrulahi
Gjiljeta Hajrulahi 13 timmar sedan
2.mne2
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI 15 timmar sedan
Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍
Pimi BaSeL- Gjilan-City
Pimi BaSeL- Gjilan-City 15 timmar sedan
👏👏👏👍👫🙅‍♀️🕑🕖🕛🕠🕒💔👫🏼🧍‍♀️
Liridon Sadiku
Liridon Sadiku 16 timmar sedan
Best Song Ever
Serva Kapri
Serva Kapri 16 timmar sedan
👏👏
Elona Lona
Elona Lona 16 timmar sedan
Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 17 timmar sedan
balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Silviya Ivanova
Silviya Ivanova 17 timmar sedan
Oh god ❤️❤️❤️
Mandi El
Mandi El 18 timmar sedan
Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 17 timmar sedan
Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻
Xeni
Xeni Dag sedan
Brovo ju lumt
Fatima Ashraf
Fatima Ashraf Dag sedan
Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music
LucidDreaming X
LucidDreaming X 13 timmar sedan
You welcome..but your name is not Schotish...?
Faruk Osmani
Faruk Osmani Dag sedan
Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌
Charles .
Charles . Dag sedan
Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱
Teuta Vreko
Teuta Vreko Dag sedan
Fifi
Qendresa Elshani
Mishi cop 😍
ina ina
ina ina Dag sedan
selosk.info/class/video/l4F4maWA4GFhmH0.html
Flutra Troplini
Flutra Troplini Dag sedan
🌹❤
Musliman Tv
Musliman Tv Dag sedan
Hit vokal zera te bukur
Zemrie Veliu
Zemrie Veliu Dag sedan
Sa kenge e bukur
ardita Shahinaj
ardita Shahinaj Dag sedan
Fifi je ♥️💋
no name
no name Dag sedan
E kisha degjuar shume here por nuk e kisha pare kurr videoklipin ishte superr😍😍
Sara Usa 12
Sara Usa 12 Dag sedan
Kush e kapi pjesen kur Fifi ja bon me kokë asaj vajzes per me reagu me aktru😉 Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻
Sara Usa 12
Sara Usa 12 Timme sedan
@kushtrim curri Ti e paske kuptu ndryshe une ndryshe, une veq po e shoh qe Fifi ja boni me kry ksaj qikes per me ja nis me lujt lojen kaq.
kushtrim curri
kushtrim curri 2 timmar sedan
Fifi e ka bo me shej ket djalin per unaza kjo qika e kap ket moment edhe prishet surpriza thats it
Antika Rado
Antika Rado Dag sedan
Super
Jon - Brawlstars
Kong ma t miré, moti skom nij, kush osht qaj budall si ka bo dislike,
Flora Sadja
Flora Sadja Dag sedan
Super keng 😍♥️♥️♥️👌👌👌
Anisa Bibo
Anisa Bibo Dag sedan
Super
Nebahate Voca
Nebahate Voca Dag sedan
Shum te mir jeni ju lumt ❤️
Dia Kokomani
Dia Kokomani Dag sedan
Super 👌👌🥰
Arianit Shala
Arianit Shala Dag sedan
Kanga diqka perfekt ska dal ma e mir hala. Veq Big Like per aktort ja kan hyp vleten ksaj kange.
Xheni Mane
Xheni Mane Dag sedan
super Fifi dhe Ermal
Donart Shala
Donart Shala Dag sedan
Sabit me fjal te huja eka shkel shpina e vet ti je familje si nuk shkoni per fjal te huja
Elvin Maloku
Elvin Maloku Dag sedan
Ok😀
Ada Hax
Ada Hax Dag sedan
Fantastical 😆😆😆
Loan Nguyen
Loan Nguyen Dag sedan
ZQe kxnanz
hen ko
hen ko Dag sedan
Mos e moho qe mdo Mos e moho se nsy e shoh Ate qe ti kurr sma ke then Ti zhytesh nshpirtin tem aman Aman...😍💘❣
Nita Islami
Nita Islami Dag sedan
Ju dua shummmmmm 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Lindita Kastrati
Mosss e mohooo se mdoo mos mohoo se thyhesh. Nananana
hen ko
hen ko Dag sedan
Hi
Kushtrim Salihu
Kushtrim Salihu Dag sedan
Fifi👍👌👌💞💞💞💞💞
Elda *_*
Elda *_* Dag sedan
KOMBINIM ZËRASH PERFEKT 👌👌JENI SHUMË T.MIR TË DY.😘😘🌟🌟♥️♥️
Faredin Paqarizi
Kang shum e bukur qe prek shum ❤️te dyt jeni artista
Manu R.A
Manu R.A Dag sedan
🔥🔥🔥🔥
Dag sedan
Gjithcka e mjegullt nga ti eshte sot
ogerta vasili
ogerta vasili Dag sedan
Ky e paska vetem xhan 😜
Kenan Rizahi
Kenan Rizahi Dag sedan
Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang
ina ina
ina ina Dag sedan
Kshtu menoj dhe un Ama dhe kjo asht super🔥
skyminer
skyminer 2 dagar sedan
Was hat das in den deutschen yt musik trends zu suchen??
extream
extream 2 dagar sedan
Ist ein schönes Lied meiner Meinung nach, auch wenn ich nichts verstehe.
Donna S Kitchen
Donna S Kitchen 2 dagar sedan
Brutallll
Lana Matveenko
Lana Matveenko 2 dagar sedan
Like,🎆
Reshani Avdyl
Reshani Avdyl 2 dagar sedan
Hiti i vitit teksti solistet melodia ka koh qe skam degjuar kesi kenge te bukur
valdete rama
valdete rama 2 dagar sedan
❤❤❤👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏
Blerta Isufi
Blerta Isufi 2 dagar sedan
O bre kqyr qka eshte mu ba bashk talentat ..tknaqin ...suksese
MT_ straeki
MT_ straeki 2 dagar sedan
SKAM FJAL ME PERSHKRU KET MUZIK BRAVO JU KOFT
dj sausebrett
dj sausebrett 2 dagar sedan
Hi
Lindita Se
Lindita Se 2 dagar sedan
Bashkëpunim perfekt .Zëra të mahnitshëm . Urime .❤️❤️
Tea Deme
Tea Deme 2 dagar sedan
SUPER!
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 2 dagar sedan
Jo jo nuk e Mohoj qe tkam xhan 🤷‍♀️😉😇
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj 2 dagar sedan
Thjesht Perfekt🥰 👌🏻
Esmerlda Agalliu
Esmerlda Agalliu 2 dagar sedan
❤❤
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 2 dagar sedan
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
SHIKO KUSH LUAN
SHIKO KUSH LUAN 2 dagar sedan
So good. 4.1 mln for 1 weks ❤❤🇽🇰🇦🇱🔥
Zamira Sorra
Zamira Sorra 2 dagar sedan
Shum bukur ♥️♥️♥️♥️♥️
Arsi Boboce
Arsi Boboce 2 dagar sedan
Shum keng e bukur fifi 💜ermali 🧡 te dy perfect ❤️
Luljeta Muqolli
Luljeta Muqolli 2 dagar sedan
Fifi & Ermali nje kombinim i zërave perfekt muzikor. Shum interpretim i bukur .
5 minute crafs
5 minute crafs 2 dagar sedan
Amazing ❤👀
niduoe stre
niduoe stre 2 dagar sedan
The random person who likes this wll be a millionaire before coronavirus ends
Seyhan Celil
Seyhan Celil 2 dagar sedan
🥰🥰🥰🥰
rina jashari
rina jashari 2 dagar sedan
love it
niduoe stre
niduoe stre 2 dagar sedan
Fifi super talente 👏👏 Kjo esht sukses
Name
Name 2 dagar sedan
Huere pack
Elda Elda
Elda Elda 2 dagar sedan
FIFI KE NJE ZE FANTASTIK 🔥♥️❤️ERMAL ZERI YT💥🔥.BASHKEPUNIM SHUM I BUKUR.DY ZERA BRILANT..BRAVO.
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm 2 dagar sedan
Bravo pre fifi super kange eki shkruar
melita netza
melita netza 2 dagar sedan
keng shum e bukur.ju lumte goja.
Alo Alo
Alo Alo 2 dagar sedan
👍💖
Robyy N
Robyy N 2 dagar sedan
Perl kjo keng bravo
SUBSCRIBE AffiCreation70
😍😍Amazing fantastic Music 📀📀📀💿💿
meli mei
meli mei 2 dagar sedan
Kjo Vajza ne videoklip qysh e ka instagramin??
meli mei
meli mei Dag sedan
@ardita zeqiri flm
ardita zeqiri
ardita zeqiri Dag sedan
Arta Lahu
Edlira Huna
Edlira Huna 2 dagar sedan
I. Love this song 🥰
Bashkim Latifi
Bashkim Latifi 3 dagar sedan
Kenge shume e mire. Nje urim i veçante per aktoret e spotit. Disa here e kam degjuar kengen e disa here tjera e kam shikuar vetem spotin. Gjithcka komplementare. Ju lumte te gjitheve.
Nästa
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
visningar 42mn
MATFEST I MITT NYA KÖK!!!
10:45
Stupcat - Tallava vs Artisti
29:20
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
MATFEST I MITT NYA KÖK!!!
10:45
VÄLJ INTE FEL DRYCK!
8:08
visningar 78tn